dzieciwparafii.org - Świetlica parafialna św. Jadwigi przy parafii św. Jakuba i Krzysztofa we Wrocławiu

Świetlica środowiskowa dla dzieci działająca od 1996 roku przy parafii św. Jakuba i Krzysztofa na Psim Polu we Wrocławiu

OVERVIEW

This website dzieciwparafii.org presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have audited nineteen pages within the web page dzieciwparafii.org and found one website linking to dzieciwparafii.org. There are two contacts and addresses for dzieciwparafii.org to help you communicate with them. There are one social communication platforms linked to this website. This website dzieciwparafii.org has been online for eight hundred and seventy-four weeks, three days, thirteen hours, and thirty-three minutes.
Locations
Online Since
Oct 2007

DZIECIWPARAFII.ORG RANKINGS

This website dzieciwparafii.org is seeing a variation quantities of traffic within the past the year.
Traffic for dzieciwparafii.org

Traffic ranking (by month) for dzieciwparafii.org

Traffic ranking by day of the week for dzieciwparafii.org

DZIECIWPARAFII.ORG HISTORY

This website dzieciwparafii.org was first submitted to the registrar on October 02, 2007. As of today, it is eight hundred and seventy-four weeks, three days, thirteen hours, and thirty-three minutes old.
REGISTERED
October

MATURITY

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES DZIECIWPARAFII.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of dzieciwparafii.org Mobile Screenshot of dzieciwparafii.org Tablet Screenshot of dzieciwparafii.org

Parafia Rzym.Kat. p.w. Sw. Jakuba i Krzysztofa

Edward Lesniowski

Krzywoustego 291

Wroclaw, 51-310

Marcin Kolarz

Bierutowska 8/301

Wroclaw, 51-317

DZIECIWPARAFII.ORG HOST

I found that a single page on dzieciwparafii.org took eight hundred and eighty-three milliseconds to download. We could not detect a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
213.186.33.168

NAME SERVERS

dns200.anycast.me
ns200.anycast.me

I identified that dzieciwparafii.org is using the Apache server.

TITLE

DESCRIPTION

CONTENT

This website states the following, "Do naszej Świetlicy można dojechać następującymi liniami komunikacji miejskiej." Our analyzers analyzed that the web site also said " D, N, 128, 130, 131, 141, 147, 241, 251, 331,." The Website also stated " 904, 911, 914, 921, 931, 934, 936, 944. Świetlica zaprasza wszystkie dzieci przez cały rok szkolny w dni powszednie od poniedziałku do piątku od 1500 do 1900. Pw św Jakuba i Krzysztofa. Jak, gdzie, kiedy? Poniedziałek, 26 marzec 2018. I nie tylko ;." The website's header had dzieci w parafii as the most important search term. It was followed by dzieci w parafii psie pole, świetlica, and parafia which isn't as highly ranked as dzieci w parafii. The next words they uses is wrocław. jadwiga was also included and might not be viewed by search crawlers.

VIEW OTHER WEB PAGES

Dzieci z Brodą

JoszkoBRODAegyüttes - IX NOC KOŚCIOŁÓW MUZYCZNA PODRÓŻ PO SZLAKU KOŚCIOŁÓW DREWNIANYCH WOKÓŁ PUSZCZY ZIELONKA. Związek Międzygminny Puszcza Zielonka po raz kolejny zaprasza na Noc Kościołów Drewnianych, która odbędzie się w piątek 30. W Górę Tylko Z Góralami! Na Wschód Po Nieznane! Powracają do korzeni. Joszko Broda wraz ze swoimi dziećmi ukazuje piękno i tradycję swojej górskiej kultury. Koncertujemy na 5 zjeździe Dużych Rodzin 3. Przygowywujemy nową trasę koncertową na rok 2017! Designed by Jet IT.

Forums - Forum dziecko-info.rodzice.pl

Aby rozpocząć przeglądanie wiadomości wybierz forum które chcesz odwiedzić. Poszukuje firmy która w swojej ofercie posiada transport medyczny, bliska mi osoba - będzie przewieziona ok. 130km od domu, mieszkamy. Alternatywa dla bajek w tv.

Witamy w sklepie dziecko bioieko.pl!

Produktów od 1 do 60 z 4952. 66 30 fluid nawilżający na dzień DAY CYCLE 50ml. 66 30 krem pod oczy 3w1 PRECISION CYCLE 15ml. 66 30 krem przeciwstarzeniowy na noc NIGHT CYCLE 50ml. 66 30 krem regenerujący EXTREME CYCLE 30ml. 66 30 peeling z maską PURITY CYCLE 100ml. 66 30 pianka do golenia PURITY CYCLE 125ml.

dziecko.CoGdzieZaile.pl - internetowy magazyn o dziecięcej modzie i zakupach

Przyszedł czas na jesienno - zimowe zakupy dla dzieci. Wybór odpowiedniej kurtki, płaszcza, czy kombinezonu ułatwi Wam nasz przegląd, zapraszamy! Jesień nastraja nostalgicznie, intuicyjnie wybieramy kolory, które otaczają nas. Jest ciepło, słonecznie, a kolory za oknem inspirują do tworzenia jesiennych. Fajna bluza, praktyczne kalosze, zaskakujące nadruki i ciekawe dodatki, tyle.

dziecko Sosna DeviantArt

Deviant since Feb 8, 2007. This is the place where you can personalize your profile! By moving, adding and personalizing widgets. You can drag and drop to rearrange. You can edit widgets to customize them. The bottom has widgets you can add! Some widgets you can only access when you get Core Membership.